O nás

Naše rodinná firma vznikla v roce 1995 jako fyzická osoba. Nejen umístěním prodejny, ale taky i šířkou nabídky pro zákazníky, urazila firma od svého založení velmi dlouhou cestu. Od „unimobuňky“ v závětří obchodního domu na Janáčkově ulici v centru města, přes prodejnu na náměstí, se na jaře roku 2005 dopracovala k nynějšímu místu a také sídlu firmy na Nádražní ulici č.p. 354. Druhá prodejna je již od roku 1996 na stejném místě. Na Žižkově ulici č.p. 527.

Sortiment prodejen je zaměřený především na horskou oblast, ve které se naše firma a vaše domovy a chaty nachází. Např. zahrádkářské a chovatelské potřeby, kouřový a okapový systém, zednické a kutilské nářadí, aj.. Dále nabízíme nejširší výběr spojovacího materiálu v okrese. Mimo tyto oblasti se zaměřujeme také na ochranné pracovní oděvy, pomůcky a obuv. V posledních letech jsme rozšířili nabídku o vycházkové oděvy a obuv různých značek např. Dockers, Viking atd.. Úzce nabízíme domácí potřeby a úklidovou drogerii.

Obě prodejny prošly průběhem času nejrůznějšími modernizacemi a úpravami. Hlavně pro větší přehlednost a spokojenost našich zákazníků. Ale rodinná atmosféra a duch firmy zůstává stejný, jako na počátcích vzniku.

K dnešnímu dni má firma pět majitelů a 25 zaměstnanců, kteří se starají o vaše potřeby.

Děkujeme vám za věrnost a přízeň.
podpis_zluty

 

SLEVOVÁ KARTA MTM…

  Banner_zažádejte-si

Klikni ZDE

 

Powered by WordPress Popup